Международен турнир по джудо – Локомотив

26-27.11.2-16 г. гр. София, зала „Локомотив“

 

Момичета родени 2009 г. – FU8

Кат. 22 кг

1.Мария Черкезова – Топалов – Бъта

2.Амира Айуби – Илинден – София

3.Андреа Стоева – Шампион – София

3.Християна Спасова – Хасково

Кат. 27 кг

1.Моника Ценева – Локомотив – София

2.Есма Озаиоглу – Такирда – Турция

3.Изабела Генадиева – Олимпия 2005 – София

 

Момчета родени 2009 г. – MU8

Кат.17 кг

1.Кристиян Георгиев – Будин – Видин

2.Филип Спиркоски – Пролетер - Македония

3.Стефан Майчев – Левски – София

Кат.21 кг

1.Махмуд Жафар – Илинден – София

2.Кристиян Галенков – Шампион – София

3.Николаос Тярикос – СК Камимнос – Гърция

3.Мартин Георгиев – Десант – Варна

Кат.25 кг

1.Борян Йорданов – Топалов – Бъта

2.Емил Христов – Насково

3.Андрей Войчев – Шун джудо – София

3.Деян Милушев – Локомотив – София

Кат.30 кг

1.Ерен Донуктас – Едирне - Турция

2.Преслав Куртев – Десант – Варна

3.Боян Радев – Десант – Варна

3.Иван Николчев – Шун джудо – София

Кат.36 .кг

1.Димитриос Димброглу – Клитомашос Абелокипон – Гърция

2.Борислав Симеонов – Локомотив – София

3.Боян Стоев – Локомотив – София

Кат. +36 кг

1.Тихомир Тенев – Хасково

2.Ивайло Найденов – Будин – Видин

3.Досьо Досев – Недьо Ранчев – Стара Загора

 

Момичета родени 2007-2008 г. – FU10

Кат.28 кг

1.Ангелина Димова – Джудолав – София

2.Краси Гаргова – Олимпия 2005 – София

3.Дарина Екимова – Олимпия 2005 – София

3.Мира Гяурова – Гладиатор 2014 – Пловдив

Кат. 32 кг

1.Христина Хатзиатанасиу – Арена Александруполис – Гърция

2.Маргарита Петрова – Шун джудо – София

3.Симона Петрова – Ихтиман

3.Ана Папастергиу – Секура Катерини - Гърция

Кат.37 кг

1.Айсеназ Аник – Текирда – Турция

2.Преслава Ковачева – Джудолав – София

3.Деница Симеонова – Неделино

Кат.42 кг

1.Евелина Генева – Левски- София

2.Габриела Атанасова – Ихтиман

3.Мариана Филипова – Будин – Видин

Кат. +42 кг

1.Ванеса Пингелова – Шампион – София

2.Надие Зафар – Илинден – София

3.Аделина Гълъбова – Локомотив – София

 

Момчета родени 2007-2008 г. – МU10

Кат.24 кг

1.Кристиян Илиев – Топалов – Бъта

2.Фразис Тярикос – СК Каляминос – Гърция

3.Боян Йорданов – Топалов - Бъта

3.Атанас Атанасов – Шампион – София

Кат.27 кг

1.Самуил Стефанов – Топалов – Бъта

2.Йоанис Соланакис – СК Каляминос – Гърция

3.Ангел Стоилов – Джудолав – София

3.Велемир попов – Десант – Варна

Кат. 30 кг

1.Кристиян Иванов – Илинден – София

2.Мариос Карипидис – Филипос Аминтеу – Гърция

3.Йоан Димитров – Илинден – София

3.Тадеж Галески – Пролетер – Македония

Кат. 34 кг

1.Николай Димитров – Илинден – София

2.Алекс Динев – Илинден - София

3.Динко Нейков – Десант – Варна

3.Дзихан Фикрет – Хасково

Кат.38 кг

1.Теодор Тинков – Гладиатор 2014 – Пловдив

2.Георги Русев – Хасково

3.Ивелин Дафов – Гладиатор 2014 – Пловдив

3.Борис Иванов – ЦСКА София

Кат.42 кг

1.Боян Алексиев – Шампион – София

2.Димитър Душков – Гладиатор 2014 – Пловдив

3.Христо Младенов – Олимпия 2005 – София

Кат. 46 кг

1.Добромир Иванов – Недьо Ранчев – Стара Загора

2.Атанас Атанасов - Хасково

3.Али Ерен Сапаз – Измир – Турция

3.Михаил Брънчев – Левски – София

Кат. +46 кг

1.Живодар Марчев – Хасково

2.Светослав Тодоров – Десант – Варна

3.Мартин Енчевски – Олимпия 2005 – София

3.Юлиян Благоев – Локомотив – София

 

Момичета родени 2004-2006 г. – FU12

Кат.28 кг

1.Калина Сталева - Хасково

2.Величка Златкова – Вихрен – Сандански

Кат. 32 кг

1.Александра Балинова – Биоком Ставен – Сливен

2.Хандан Демир – Едирне – Турция

3.Ана папастергиу – Секура Катерини – Гърция

Кат.36 кг

1.Михаела Тодорова – Джудолав – София

2.Калина Димова – Джудолав – София

3.Дарина Куртева – Бойни спортове – Панагюрище

Кат.40 кг

1.Снежана Граматикова – Локомотив – София

2.Никол Андонова – Олимпия 2005 – София

3.Александра Кръстева – Джудолав – София

3.Виктория Неделчева – Десант – Варна

Кат.44 кг

1.Ванеса Пингелова – Шампион – София

2.Донка Русева – Бойни спортове – Панагюрище

3.Марта Папастергиу – Секура Катерини – Гърция

Кат.48 кг

1.Михаела Бурдиняшка – Будоспортист – Кнежа

2.Изабела Дервишева – Илинден – София

3.София Димитрова – КБИ Раковски – София

Кат.52 кг

1.Хеленъ Зогрфоска – Пролетер - Македония

2.Елиф Баскут – Едирне – Турция

3.Ана Стоева – Локомотив – София

3.Елени Магулия – СК Калимнос – Гърция

Кат. 57 кг

1.Лина-Мария Александрова – Кодокан – Пазарджик

2.Дениз Каба – Едирне – Турция

Кат. +57 кг

1.Гергана Йорданова – Джудоспорт – Свищов

2.Боряна Поп-Атанасова – Миоки – Македония

3.Мая Наумова – Локомотив – София

 

Момчета родени 2004-2006 г. – МU12

Кат.27 кг

1.Мартин Замфиров – Шун джудо – София

2.Даниел Добрев – Десант – Варна

3.Арда Мерик Озхам – Едирне – Турция

3.Стилиян Сталев – Хасково

Кат. 30 кг

1.Кристо Русев – Арена спорт – Пловдив

2.Денис Гълъбов – Топалов – Бъта

3.Васил Найденов – Неделино

3.Мартин Петрески – Пролетер – Македония

Кат. 34 кг

1.Валентин Петков – Илинден – София

2.Марко Кироваков – Пролетер – Македония

3.Александър Савов – Десант – Варна

3.Иван Колаксъзов – Арена спорт – Пловдив

Кат.38 кг

1.Димитър Сотиров – Спартак – Пловдив

2.Димитрис Гианопулос – Филипос Аминтеу – Гърция

3.Коста Панайотов – Биоком Ставен – Сливен

3.Боян Йотов – Шун джудо – София

Кат.42 кг

1.Георги Колев – Арена спорт – Пловдив

2.Янко Янков – Бойни спортове – Панагюрище

3.Иван Драгулев – Илинден – София

3.Умут Галансканлар – Едрине – Турция

Кат. 46 кг

1.Георги Катцов – Илинден – София

2.Дерик Милчев – Хасково

3.Стилиян Неделчев – АСК джудо – Сливен

3.Николай Ангелов – Будин – Видин

Кат. 50 кг

1.Антони Минков – Топалов – Бъта

2.Теодор Тодоров – Биоком Ставен – Сливен

3.Цани Башаров - Хасково

3.Румен Асенов – Вихрен – Сандански

Кат. 55 кг

1.Евгени Ванчев – Хасково

2.Димитър Малев – Петра 2006 – Петрич

3.Александър Гелев – Левски – София

3.Николай Господинов – Биоком Ставен – Сливен

Кат. 60 кг

1.Иван Ганчев – Хасково

2.Алкивиадис Ставридис – Бойни спортове – Панагюрище

3.Емануил Кирилов – Чавдар 2015 – Бяла Слатина

3.Даниел Георгиев – ЦСКА София

Кат. +60 кг

1.Владимир Борисов – Бойно самбо – София

2.Георги Начев – Хасково

3.Хайдер Елаши – Локомотив – София

3.Дарио Стоянов – Локомотив – София

 

Момичета родени 2002-2003 г. – FU14

Кат. 40 кг

1.Снежана Граматикова – Локомотив – София

2.Алекса Георгиева – Левски – София

3.Силвана Атанасова – Хаджи Димитър – Сливен

Кат.44 кг

1.Теодора Димеска – Пролетер – Македония

2.Златомира Жекова – Чавдар – Троян

3.Ива Иванова – Будин – Видин

Кат. 48 кг

1.Кристияна Клещакова – ЦСКА София

2.Стефани Веселинова – Перун – Перник

3.Христина Илиева – Хасково

Кат. 52 кг

1.Таня Радулова – Чавдар – Троян

2.Памела Мачковска – Чавдар – Троян

3.Алекса Божданска – Илинден – София

3.Ирина Кашева – Хаджи Димитър – Сливен

Кат.57 кг

1.Боряна Ценова – Джудоспорт - Свищов

2.Ралица Радева – Хаджи Димитър – Сливен

3.Ива Перестерова – Хасково

Кат. 63 кг

1.Лидия брънчева – Левски – София

2.Цветелина Маринова – Чавдар – Троян

3.Селин Какич – Едирне – Турция

3.Елена Кисимова – Левски – София

Кат. +63 кг

1.Павлина Петрова – Чавдар – Троян

2.Красимира Георгиева – ЦСКА София

3.Даниела Петрова -  СК Божилова – Пловдив

3.Мария Николова – Локомотив – София

 

Момчета родени 2002-2003 г. – МU14

Кат. 34 кг

1.Илиян Русев – Биоком Ставен – Сливен

2.Кристиян Тодоров – Хаджи Димитър – Сливен

3.Димитър Петров – Биоком Ставен – Сливен

Кат. 38 кг

1.Христо Христов – Хасково

2.Константин Костадинов  - Локомотив – София

3.Стойчо Моллов – Гладиатор2014 – Пловдив

Кат. 42 кг

1.Васил Тагарев – Шун джудо – София

2.Димитър Алексиев – Бойно самбо – София

3.Михаел Николов – Бойно самбо – София

3.Берке Делен – Едирне – Турция

Кат.46 кг

1.Николай Йовчев – Левски – София

2.Алекс Генов-  Локомотив  - София

3.Цветомир Иванов – Бойно самбо - София

3.Валентин Бонев – Хаджи Димитър – Сливен

Кат. 50 кг

1.Мартин Польовски – ЦСКА

2.Станислав Стоянов – Кодокан – Пазарджик

3.Али Рамзи – Кодокан – Пазарджик

3.Стефан Стоянов – Хаджи Димитър - Сливен

Кат. 55 кг

1.Али Емре Окдем – Такирда – Турция

2.Диян Марков – Хаджи Димитър – Сливен

3.Иван Илиев – Левски – София

3.Цветан Цветков – Илинден – София

Кат. 60 кг

1.Генади Бурдиняшки – Будоспортист – Кнежа

2.Пери Алпер – Хасково

3.Ставрос Думас – Клитомашос Абелокипон – Гърция

3.Емир Каракус – Текирда – Турция

Кат. 66 кг

1.Дейвид Смилков – Шампион – София

2.Александрос Котанидис – Клиптомашос Абелокипон – Гърция

3.Георги Бисеров – Локомотив – София

3.Емилиян Божков – Локомотив – Сохия

Кат. 73 кг

1.Георги Конев – ЦСКА

2.Румен Караджов – ЦСКА

3.Тодор Филипов – Топалов – Бъта

3.Мустафа Меневзе – Измир .- Турция

Кат. +73 кг

1.Станислав Стефанов – ЦСКА

2.Ивайло Каневски – Арена спорт – Пловдив

3.Васил Панайотов – СК Божилова – Пловдив

3.Антонио Близнаков – Вихрен - Сандански

 

Момичета родени 1999-2002 г. –FU18

Кат.40 кг

1.Алекса Георгиева – Левски – София

2.Силвана Атанасова – Хаджи Димитър – Сливен

Кат.44 кг

1.Бояна Сивкова – Спартак – Пловдив

2.Теодора Димеска – Пролетер – Македония

3.Моника Николова – Локомотив – София

Кат. 48 кг

1.Стефани Веселинова – Перун – Перник

2.Християна Клещакова – ЦСКА София

3.Мадлен Йорданова – Шампион – София

3.Гергана Илиева – Гладиатор 2014 – Пловдив

Кат. 52 кг

1.Благослава Благоева – ЦСКА София

2.Габриела Димитрова – ЦСКА

3.Наталия Динова – Миоки – Македония

3.Ирина Кашева – Хаджи Димитър – Сливен

Кат. 57 кг

1.Дилая Текин – Едирне – Турция

2.Ана-Мария Манушева – Чавдар – Троян

3.Симона Макакова – Неделино

3.Красимира Вельова – Илинден – София

Кат. 63 кг

1.Лидия Брънчева – Левски – София

2.Ани Дуганова – Неделино

3.Йоана Славчева – Неделино

3.Ягмур Доган – Измир – Турция

Кат. 70 кг

1.Бурку Аксиои – Едрине – Турция

2.Миглена Райкова – Джудоспорт – Свищов

3.Красимира Георгиева – ЦСКА София

3.Катерина Дойчева – Хаджи Димитър - Сливен

Кат. +70 кг

1.Дарина Стойчева – Недьо Ранчев – Стара Загора

2.Даниела Петрова – БС Божилова – Пловдив

 

Момчета родени 1999-2002 г. – МU18

Кат.50 кг

1.Григор Григоров – Левски – София

2.Махди Влаховски – Хаджи Димитър – Сливен

3.Любослав Григоров – ЦСКА

3.Иван Стефанов – Хаджи Димитър – Сливен

Кат.55 кг

1.Горан Козарев – Кодокан – Пазарджик

2.Николай Николаев – ЦСКА

3.Христо Гутцов – Хаджи Димитър – Сливен

3.Иван Димов – ЦСКА

Кат. 60 кг

1.Кристофер Петков – Илинден – София

2.Христо Дъбовски – Локомотив – София

3.Тунай Фуртуна – Едрине – Турция

3.Ясин Белабас – Илинден – София

Кат. 66 кг

1.Теодор Табачки – ЦСКА

2.Мирослав Иванов – Хаджи Димитър – Сливен

3.Георги Граматиков – Локомотив – София

3.Любомир Станоев – Кодокан – Пазарджик

Кат. 73 кг

1.Джонатан Стоименов – Локомотив – София

2.Борис Иванов – ЦСКА София

3.Кирил Борисов – Локомотив – София

3.Едис Аликов – ЦСКА

Кат. 81 кг

1.Васил Динев – ЦСКА

2.Мустафа Кош – Такирда – Турция

3.Виктор Крумов – ЦСКА София

3.Кристиян Анев – ЦСКА

Кат. 90 кг

1.Димитър Главчев – Илинден – София

2.Иван Дамянов – Иун джудо – София

3.Борислав Владов – Кодокан – Пазарджик

3.Теодор Григоров – Локомотив – София

Кат. +90 кг

1.Ивайло Григоров – Локомотив - София

2.Тихомир Спасов – ЦСКА

3.Иван Иванов – Недьо Ранчев – Стара Загора

 

Жени

Кат.48 кг

1.Натали Сосерова – Хаджи Димитър – Сливен

2.Гергана Илиева – Гладиатор 2014 – Пловдив

3.Християна Клещакова – ЦСКА София

Кат. 52 кг

1.Габриела Димитрова – ЦСКА

2.Милена Харкова – Бойни спортове – Панагюрище

3.Благослава Благоева – ЦСКА София

Кат. 57 кг

1.Метлем Дидар – Едирне – Турция

2.Йоана Пишмишова – Бойни спортове - Панагюрище

3.Симона Макакова – Неделино

3.Емине Такдемир – Текирдаг – Турция

Кат. 63 кг

1.Лидия Брънчева – Левски – София

2.Ралета Костин – Недьо Ранчев – Стара Загора

3.Магдалена Бояджиска – Миоки – Македония

3.Ани Дуганова – Неделино

Кат. 70 кг

1.Красимира Георгиева – ЦСКА София

2.Станислава Атанасова – Перун – Перник

3.Камелия Тончева – БК Божилова - Пловдив

Кат. 78 кг

1.Кигдем Бора – Едирне – Турция

2.Дарина Стойчева – Недьо Ранчев – Стара Загора

3.Василена Кръстева – БС Божилова – Пловдив

 

Мъже

Кат. 55 кг

1.Дончо Павлов – Локомотив – София

2.Иван Димов – ЦСКА

3.Божидар Вондрачек – Шун джудо – София

3.Евгени Димитров – Неделино

Кат. 60 кг

1.Димитър Стоянов – АСК джудо – Сливен

2.Христо Дъбовски – Локомотив – София

3.Райчо Кордов – Хасково

3.Минчо Стефанов – Джудоспорт – Свищов

Кат. 66 кг

1.Георги Граматиков – Локомотив – София

2.Виктор Атанасов – Илинден – София

3.Борис Тикилянов – Петра 2006 – Петрич

3.Славчо Кордов - Хасково

Кат. 73 кг

1.Джонатан Стоименов – Локомотив – София

2.Артам Рушити – Миоки – Македония

3.Иван Харков – Бойни спортове – Панагюрище

3.Онурикан Татликоглу – Едирне – Турция

Кат. 81 кг

1.Марио Тодоров – Илинден – София

2.Пламен-Калоян Тодоров – Шун джудо – София

3.Дейвид Борисов – ЦСКА София

3.Петър Кандински – ЦСКА

Кат. 90 кг

1.Иван Тодоров – Локомотив – София

2.Яни Маджаров – Локомотив – София

3.Цветомир Велчев – Джудоспорт – Свищов

3.Васил Иванов – Перун – Перник

Кат. 100 кг

1.Христо Владимиров – Локомотив – София

2.Васил Брънков – Локомотив – София

3.Жоро Георгиев – Локомотив – София

Кат. +100 кг

1.Атанас Костадинов – Локомотив – София

2.Божидар Костадинов – Локомотив – София

3.Ивайло Григоров – Локомотив – София

3.Румен Александров – Локомотив – София

 

   Снимки